Znakowanie odzieży

Zapraszamy do skorzystania z usług znakowania odzieży następującymi metodami:

proud to be a robod nadruk

SITODRUK to najczęściej stosowana metoda nadruku, polegająca na bezpośrednim nakładaniu farby poprzez specjalnie wcześniej przygotowane matryce, a następnie utrwalaniu termicznym nadruku. Każdy  kolor nadruku nakładany jest oddzielnie i wymaga przygotowania oddzielnej matrycy.

 

haft HAFT jest metodą zdobienia tkanin ściegami wykonanymi maszynowo za pomocą igły i nitki. Nadaje on wyrobom włókienniczym „szlachetny” charakter, a ze względu na duże możliwości techniczne oraz szeroki wybór kolorów pozwala stworzyć dowolne wzory.
flock FLOCK to najtrwalsza obok haftu technika znakowania polegająca na nanoszeniu przygotowanych wzorów na materiał pod wpływem działania termoprasy. Pozwala na uzyskanie nadruku o aksamitnej fakturze i strukturze weluru.
nadruk proud to be FLEX jest metodą druku wykorzystująca specjalne folie Flex. Polega ona na wycięciu na ploterze tnącym wzorów ze specjalnej folii, 
a następnie wgrzaniu wzoru w tkaninę. Folia Flex posiada gładką, lekko "gumową" fakturę.
robod nadruk sito

TERMOTRANSFER to technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku. Może być nim również rysunek wycięty w formie szablonu. Obraz jest kopiowany lub drukowany na specjalnym papierze transferowym, a następnie przy użyciu urządzenia wytwarzającego temperaturę 150°C – prasy termicznej, przenoszony na żądaną powierzchnię.

Kontakt: outsourcing@robod.pl

Drukuj