strzalka

17

02. 17

Jubileusz 25-lecia ROBOD

Rodob

Rok 2017 jest szczególnym rokiem w historii działalności ROBOD SA. Jest to rok jubileuszowy - 25-lecia istnienia na rynku. W historii firmy to ćwierć wieku stanowi niewyczerpane źródło wielu cennych doświadczeń. Jesteśmy dumni z osiągnięć i zdobytej pozycji na rynku.

Zaczynaliśmy jako rodzinna hurtownia działająca na rynku lokalnym. Obecnie staliśmy się czołowym producentem oraz dystrybutorem art. BHP o zasięgu ogólnopolskim, działającym w ramach międzynarodowego koncernu IPH.

Nasza pozycja nie byłaby możliwa gdyby nie wiedza, umiejętności i przede wszystkim zaangażowanie naszych pracowników. To co robimy, traktujemy nie tylko jako obowiązek – to nasza pasja oraz wyzwanie do stałego podnoszenia jakości działań.

W tym jubileuszowym roku chcemy podziękować za współpracę naszym klientom, dostawcom, wszystkim partnerom biznesowym. Doceniamy kredyt zaufania, jakim nas obdarzyliście. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli kontynuować dynamiczny rozwój naszych wspólnych działań w kolejnych latach. Nasz sukces rynkowy nie byłby również możliwy bez Waszego udziału.

Drukuj